Як би Рудьковському не хотілося, а терактів не було

Як би Рудьковському не хотілося, а терактів не було

Останнім часом жодних терактів в Україні не було.

Видео дня

З такою заявою на сьогоднішньому брифінгу в Секретаріаті Президента виступив керівник Головної служби СП з питань діяльності правоохоронних органів Валерій Гелетей.

«Ніяких терактів, як би комусь хотілося, немає», — наголосив він.

Гелетей розповів, що вчора відбулося засідання колегії в Генпрокуратурі, де остаточно була поставлена крапка в розмовах про теракт стосовно аварії на залізниці та на газопроводі, і Святослав Піскун озвучив остаточний висновок — терактів не було.

Гелетея дивує, що після цього знову з’явилися заяви певних політиків (наприклад, Рудьковського) про теракти. Гелетей дивується, що Рудьковський посилається на міністра внутрішніх справ Цушка, хоча він був на колегії і його позиція не відрізнялася від офіційної.

Гелетей нагадав, що у справі аварії зі швидкісним потягом затримані підозрювані. Вони дають покази і їх діяльність кваліфікується, як службова недбалість.

«Хтось там різав кабанчика, потрібна була мотузка, яка підв’язувала стрілку». За словами керівника служби, залізниця в цьому місці тиждень працювала в аварійному режимі. «Така ситуація на залізниці. Теракту не було — треба просто навести порядок», — підкреслив Гелетей.

Що стосується газопроводу, то кримінальники не встановили причетності будь-яких осіб до цього вибуху. Гелетей розповів, що будівничі не врахували рельєфу місцевості, під трубою відбулося просідання ґрунту, порожнина наповнилася водою, сталася корозія металу, що призвело до злому труби, внаслідок чого стався вибух.