Папієв посів перше місце у рейтингу ворогів кохання

Папієв посів перше місце у рейтингу ворогів кохання

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко звинуватила міністра праці і соціальної політики Михайла Папієва у репресивних заходах щодо вагітних жінок у зв’язку з його пропозиціями дозволити роботодавцям звільняти таких жінок з роботи.

Видео дня

Про це йдеться у коментарі Тимошенко, поширеному прес-службою БЮТ.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

«Фактично міністр пропонує репресивні заходи проти майбутніх матерів. Ця заява не просто дивує, вона обурює кожного, хто має повагу до жінок, до своїх матерів і до власних дружин. Я переконана, що у міністра не весняний авітаміноз. І навіть не чемоданний настрій, який зараз панує в уряді, винен у подібних заявах. Просто саме так за доктриною Партії регіонів виглядає турбота про людей», — заявила лідер БЮТ.

Вона нагадала, що її уряд запровадив виплати матерям новонароджених розміром у вісім з половиною тисяч гривень, в той час як Микола Азаров, ставши віце-прем’єром, запропонував ці виплати ліквідувати.

«Я думаю, за аналогією з рейтингом ворогів свободи слова настав час запровадити в Україні рейтинг ворогів кохання, і перше місце в ньому слід відвести міністру Папієву», — наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, у четвер міністр праці і соціальної політики Папієв заявив, що у трудовому законодавстві слід передбачити норму, згідно з якою роботодавець має право звільняти з роботи вагітних жінок.