newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Перли, що проперли

Перли, що проперли

"Обозреватель" вирішив зробити підбірочку "перлів" наших нардепів. Ми проаналізували стенограмму народних обранців у Верховній Раді за кілька останніх днів.

Видео дня

Переконання наших депутатів вражають, однаково, як і теми, підняті ними. Схоже, контекст, в якому перебувають наші нардепи надзвичайно моторошний, особливо це помітно в кризові періоди.

3.04.2007

САМОЙЛИК К.С.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Нас турбує те, що лідерка БЮТ, поїхавши в Сполучені Штати Америки, по суті, задекларувала себе як агент просування інтересів Сполучених Штатів Америки на Схід. Хочу задати питання, ця трійка готує югославський варіант для України, готує, щоб Україна, дійсно, як єдина держава розпалася, а коли ми будемо маленькими, як піщинка, з нами легше справитися.

Хочу запитати, хто дав право повторити Югославію? Чому … опозиція вирішали перетворити Україну в другий Ірак, потопивши в крові нашу прекрасну державу, знищити наш талановитий народ.

Я хочу звернутись і до сивоголових учасників акції підтримки коаліції і конституційного ладу в нашій державі. Ви побудували міста, площі, канали, вулиці, пісні, опери, музику, і Тимошенко, Кириленко і Луценко ніколи за свій вік на відміну від вас не створили жодної талановитої пісні, жодної талановитої опери, не збудували жодного майдану! Вони сьогодні використовують те, що ви будували заради майбутнього, для своїх дітей, для нашої з вами держави. Вони безплідні, вони не здатні робити все, щоб розквітала наша красива держава.

І тому я думаю, що буде правильно, якщо я від імені всієї коаліції доземно схилю голови перед вами, які їхали й йшли цілу ніч сюди, до Верховної Ради, до нашої столиці, для того щоб сказати: ні – реваншу, да – Конституції, да – законній коаліції, да – законному уряду України.

БОКИЙ І.С.

фото PHLІ ось саме напередодні цієї дати невдатний, невірний син України Ющенко здійснив свій підлий план, зробив посадовий злочин: підписав Указ про припинення повноважень Верховної Ради України. Повністю ігноруючи Конституцію, ґрунтуючись на демагогічних псевдоаргументах, він здійснив фактично зраду своєму народові. Досі з Конституцією воювали злодії, бандити. Зараз на битву з Конституцією став Президент. Це страшна ганьба, це – взірець вселенської підступності.

Треба було бачити і чути вчора Ющенка, коли він нібито консультувався з нами – керівництвом Верховної Ради і головами фракцій з приводу давно уже ним вирішено факту припинення повноважень Верховної Ради. Це було щось зверхнє, пихате, харцизьке, з міною „мессійної” обраності, я скажу, чудною міною він справляв враження повного підкаблучника справжнього організатора цієї антизаконної, антиконституційної затії тимчасової союзниці і вічної зрадниці, несамовитого борця за прем’єрське крісло Юлії Тимошенко. Вона сміялася, кривлялась, випромінювала торжество. А разом усе це дійство справляло подобу ситуацію з відомої народної пісня: „Оженився дурний, та взяв дурнувату, та не знали, що робить – підпалили хату”.

Ющенко став класичним українським Геростратом. Піррова перемога Тимошенко, Луценка та іншої фіглярської братії обернеться безумовною поразкою.

Банальна боротьба за новий переділ власності, за експлуатацію владного корита, видоювання бюджету заради власної наживи політичні „людолови” видають за відстоювання народних інтересів. На повний хід включено машину безчестя і дискредитації влади і політичних сил правлячої коаліції, фактично, розв’язано інформаційну війну із зомбуванням масової свідомості і навішування ярликів заради досягнення підступної мети – державного перевороту шляхом перевиборів Верховної Ради.

СИМОНЕНКО П.М.

Сценарий второго этапа помаранчевого путча характеризуется тем, что исполнители одни и те же – те же самые полевые командиры смуту сеют, зовут сегодня в город Киев для выражения своей воли, а по сути дела, определяют сегодня то, что силами народа пытаются решить свои мелко…меркантильные интересы.

Особенно это явно выраженный характер приобрело после получения соответствующих инструкций в Соединенных Штатах Америки. Но я хотел бы обратить ваше внимание, уважаемые избиратели, на то, что параллельно с тем, что происходит внутри страны, эта же команда спланировала и проведение на территории Украины натовских учений, и уже с апреля месяца – апрель, май, июнь и июль иностранные войска тысячами, с полным боекомплектом будут находиться на территории Украины. Не с целью ли того, чтобы завершить таким образом этот помаранчевый путч?

В стране создаются предпосылки для неуправляемого хаоса, и именно в этом хаосе Президент и его окружение пытаются восстановить диктатуру. Диктатуру криминального капитала прозападной ориентации с американскими интересами, пытается сегодня уничтожить парламентскую демократию.

Я хочу заявить вам, уважаемые избиратели, и своим коллегам здесь, то, что вчера Президент заявил на встрече. Он сказал следующее: на майдане мы призовем людей и кілками виженемо вас з Верховної Ради. То есть Президент вчера нам официально дал понять, что он готовится к кровопролитию, они готовят очередных боевиков – вот в этом смысл того, что они сегодня осуществляют в политике захвата власти.

БАРАНІВСЬКИЙ О.П.

фото PHL

Звичайно, вона дестабілізації не боїться. Донька проживає в Англії з зятем, гроші за кордоном. А що говорити для наших громадян України, для всіх нас? Наші діти тут, гроші, ніхто не говорить, що в когось вони сьогодні, в наших людей є багато, якщо є, то десь там, можливо, за образом поклав там ту десятку і то за неї труситься, переживає.

Я хотів би сьогодні попросити наших святих отців православних конфесій не відлучати Ющенка від церкви за гріх, який він скоїв перед українським народом по розпуску парламенту у страсний тиждень.

І хотів би завершити свої слова зверненням таким до, чи сказати правду ще одну про Юлю Тимошенко.

„Обманчив Юлин внешний вид, поскольку в женской плоти хрупкой, натура Юлина таит единство арфы с мясорубкой».

Селяни всі налаштовані працювати, але ми їх по руках і ногах зв’язуємо, не даємо їм працювати. А вмісто того, щоб ці гроші, які пішли на ці мітинги, кинути на ту солярку, на міндобриво, заплатити селянам, хоч якусь копійку, щоб вони могли себе прокормити і своїх дітей, то ми займаємося, вибачте, дур’ю.

Я вас прошу, Віктор Андрійович, заберіть той злісний указ і зробіть стабільність в Україні, народ вам ще раз тоді подякувати. Ну якщо ви цього не зробите, народ вам цього не простить.

БОНДАРЧУК І.М.

Жаль, що Президент піддався на шантаж з боку біснуватих, і, фактично, здійснив державний переворот. Світова історія вчить, що біснуваті завжди погано закінчують, правда, від цього страждають народи. Але, очевидно, лише таким чином до них приходить прозріння. Видно, Віктор Ющенко погано вчив історію, або що можна запитати з Романа Зварича, він у нас взагалі у школі не вчився. Він, якщо мені говорити про нашого гаранта Конституції, нагадує сьогодні Горбачова періоду 1991 року, коли той виконував усі забаганки Єльцина до тих пір, поки не втратив і державу, президентом якої був, і посаду, і був викинутий на узбіччя історії. Ну, що ж, наш гарант сам обрав для себе такий шлях.

КИСЕЛЬОВ В.О.

А главная причина в том, что мы попали в сферу геополитических интересов Соединенных Штатов Америки, которые, проиграв войну в Ираке, выполняют свою стратегическую задачу по втягиванию Украины в НАТО. Для этого, вы знаете, они приняли решение Конгресса о выделении денег, приняли закон о том, чтобы принять Украину в НАТО. Короче, без нас за нас решают. Вот до чего мы дожили.

И в заключение. Реальную угрозу превращения Украины в плацдарм НАТО мы должны понимать, что она есть. Поэтому, предвидя это, мы обязаны потребовать немедленного проведения референдума

6.04.2007

СИМОНЕНКО П.М.

Надо нам сегодня всем вместе разобраться, а что побудило и подтолкнуло Президента к таким неконституционным уголовным делам. Прежде всего то, что невыполненным были с 2004 года обещания, данные американской стороне, какой будет Украина в перспективе...

Я думаю, что в ближайшее время станет известно, с кем это госпожа по Франции встречалась на самом деле и какие спецслужбы проводили соответствующую обработку в части обещаний, дававшиеся ее по тому, что будет совершено в Украине.

фото ОБОЗ

САМОЙЛЕНКО Ю.П.

Фактически нам погрозили пальчиком. А в чекистской среде это называется проведение упреждающего профилактического мероприятия с использование средств массовой информации.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Ко мне обращаются многочисленные граждане и народные депутаты с вопросами будет ли задействовано спецподразделение СБУ «Альфа», не примет ли Служба безопасности других так называемых специальных мер воздействия на инакомыслящих и тому подобное.

СИМОНЕНКО П.

Но я хотел бы обратить внимание и на то что сопровождает нашу жизнь за эти 2 года. Нашу жизнь за эти 2 года сопровождают дикие танцы, нашу жизнь за эти 2 года сопровождают песни «Гринджолив». А почему это все происходит? А потому что вождя избрали под звуки барабанов и по американской технологии. А под звуки барабана избирают вождя только для племён. Я бы не хотел, чтобы рассматривали народ Украины как племя, которое не понимает что это за вождь и куда он уже привел народ Украины.

фото ОБОЗ

ГРАЧ Л.І.

фото PHLВторую часть своего выступления я хочу продолжить на эту же тему, тему разрушения Ющенком всего и вся, и нравственности, и морали, историчности. Потому что мы помним как не так давно, видимо, диоксиновой чачи выпил там, в Тбилиси, и запаморочили мозги, и начал говорить о том, что нужно создать здесь на Украине музей, дескать, советской оккупации. Но сейчас, в эти минуты, пошел дальше. Именно «Артек», всемирно известный по ялтинской трассе, на… красовались два ордена, заслуженный «Артеком» Орден Ленина и Орден Дружбы народов по указанию ДУСи этой, а ДУСя ходит под этим «Мусей», который есть Президентом, демонтированы этих две святыни истории, святыни, которые заработали коллективы Артека за десятки тысяч оздоровленных детей.

Поэтому это крайне возмутительно, потому что идет разрушение. Более того, официальная версия, что на днях Кетрин Чумаченко, она же Ющенко, видите ли, посетит с группой таких же проамериканцев или американцев «Артек», а поэтому нужно убрать эти святыни.

Я прошу, Александр Александрович, поставить мое, эту часть выступления как депутатский запрос в адрес Президента, потому что это есть не просто вакханалия, это есть настоящий вандализм и надругательство над историей. Спасибо.

БІЛАШ Б.Ф.

Когда-то Гете сказал: высший дар божий – способность возмущаться всем дурным! А дурное у нас творится именно сейчас по вине Президента и его душеприказчиков. Страну лихорадит, срывается посевная. Как говорил Пушкин, это явление можно определить такими словами: закружились бесы разные, словно листья в сентябре. Именно сейчас это вот оранжевые бесы и кружатся.

Я хочу сказать, что мне сыплются, идут постоянно звонки от творческого союза, от культурной элиты Донбасса, все возмущаются этим нелогичным президентским указом. Люди наконец прозрели.