Нардеп Замковенко постраждав від дій «авторитета»

Нардеп Замковенко постраждав від дій «авторитета»

Тридцятичотирьохрічний грузинський злодій в законі на прізвисько Шалва відповість у тому числі й за злочин проти сім’ї нардепа Миколи Замковенка, адже слідчі обгрунтовано підозрюють його у крадіжці 1 лютого ц. р. Злодій поцупив з автомобіля БМВ-525, який належить помічнику народного депутата України Олегу Замковенку, п’ять тисяч американських доларів. Потерпілий звернувся за допомогою до міліції, де пояснив, що крім  грошей у портфелі знаходилися документи, а також компакт-диски його батька – нардепа Миколи Замковенка. Як відомо, свого часу Микола Замковенко очолював Печерський районний суд столиці.

Правоохоронні джерела повідомляють, що громадянин Грузії на прізвисько Шалва (1973 року народження) мав підробні документи на проживання в Росії. Але йому не пощастило в Києві, бо потрапив до рук  співробітників міліцейського УБОЗу. Затримавши Шалву за скоєння дрібного хуліганства, вони з’ясували, що це – великий птах у кримінальному світі, він там має статус злодія в законі, відсидів у в’язниці. Під час проведення обшуку оперативники знайшли у Шалви два пістолети. За деякими даними, Шалва очолював у Києві бригаду злодіїв-барсеточників.

Видео дня

Очевидно, Шалву спіткає така ж доля, як і його земляків з кримінального світу – злодів у законі Рому Кутаїського, Боксера, Авто, Мамуку. Їхні походеньки в Україні закінчилися депортацією в Грузію.