Тимошенко нагородять за мужність. У Парижі

165
Тимошенко нагородять за мужність. У Парижі

фото прес-служба БЮТЮлія Тимошенко відбула з візитом до Франції, де, зокрема, проведе зустрічі з Міністрами закордонних справ, промисловості та фінансів. Лідер БЮТ також зустрінеться з Офіційним представником уряду та Президентом Сенату. Про це повідомляє її прес-служба.

Видео дня

Планується, що під час поїздки Юлії Тимошенко буде вручена престижна нагорода Politique Internationale "за політичну мужність, як визнання її боротьби та лідерства в процесі зміцнення демократії і свободи та здійснення економічних реформ в Україні".

“У той час, коли українці працюють над зміцненням демократії та просуванням економічних і соціальних реформ в своїй країні, дуже важливо, щоб ми інформували наших друзів та союзників по всьому світу про наш прогрес, загрози, проблеми та найостанніші досягнення, – заявила Юлія Тимошенко напередодні свого візиту. - Я планую обговорити ці та інші питання, важливі для нашого народу та регіону в цілому, під час зустрічей з високими посадовцями та іншими зацікавленими сторонами”.

Юлія Тимошенко також присвятить частину свого візиту дискусіям з членами французької бізнес-спільноти та ЗМІ.

"Візит до Франції є частиною поточної діяльності Юлії Тимошенко по інформуванню світових лідерів, бізнесменів, політичних експертів, ЗМІ та діаспори про важливі питання, що стосуються України. Він є наступним у низці успішних дипломатичних поїздок, включаючи візити до Брюсселю та Берліну у листопаді 2006 року, Ізраїлю в січні та Вашингтону у лютому 2007 року", - нагадує прес-служба.