Янукович терміново взявся за державні кошти

219
Янукович терміново взявся за державні кошти

26 березня прем`єр-міністр України Віктор Янукович доручив Міністерству економіки терміново підготувати проект змін до закону "Про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти" таким чином, щоб він створював прозорий і ефективний механізм держзакупівель та дієвий контроль над використанням бюджетних коштів.

Видео дня

В.Янукович наполягає, щоб законопроект про зміни до закону про закупівлі товарів було внесено на розгляд Верховної Ради вже на найближчому пленарному тижні.

"Редакція чинного закону України, на жаль, не є досконалою, навіть після багатьох змін, ініційованих представниками уряду", - вважає В.Янукович. Прем`єр підкреслив, що норми чинного закону надмірно ускладнюють роботу органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, державних установ, підприємств, культурних установ.

В.Янукович також доручив правоохоронним і контрольно-ревізійним органам ретельно проаналізувати стан боротьби з корупцією при здійсненні держзакупівель і внести пропозиції з удосконалення механізмів контролю за використанням бюджетних коштів.

Нагадаємо, що 1 грудня 2006 р. Верховна Рада України прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України по питаннях закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти”. 5 січня 2007 р. Президент Віктор Ющенко підписав вказаний закон із зауваженнями. Зокрема, глава держави відзначав, що окремі положення цього закону викликають певні зауваження через недосконалість механізму здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

УНІАН