Скаргу Луценка розглядатимуть таємно. Оновлена

Скаргу Луценка розглядатимуть таємно. Оновлена

Адвокат Луценка хоче поставити Генпрокуратуру на місце. Відеосюжет

Видео дня

(відео "5 каналу")

Як повідомила "Обозревателю" прес-секретар Луценка Інна Кисіль, станом на 17.00 суд триває, однак жодних подробиць вона повідомити не може, оскільки справу розглядають в закритому режимі.

Луценка судять без свідків

Подільський районний суд виніс постанову, що слухання справи за скаргою лідера громадянського руху “Народна самооборона” Юрія Луценка буде проходити без відео та аудіозйомки в залі суду, а також у відсутності представників будь-яких ЗМІ. Про це «Обозреватель» повідомили в “Самообороні”.

Суддя Бородій виніс постанову згідно статті 364 частини 3 та статті 261 Кримінально-процесуального кодексу України – з метою збереження конфіденційної інформації, яка може розголошуватися в процесі слухання справи.

фото Александра Косарева

Зараз в залі суду з боку Юрія Луценка присутні адвокати Віктор Касько, Віктор Василюк, Юрій Мартинюк. З боку Генеральної прокуратури – Віталій Довгаль та старший слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Андрій Мєдвєдєв.

Адвокати Луценка впевнені, що ніякої конфіденційної інформації не розголошуватиметься, тому наразі вони сподіваються переконати суд дозволити журналістам бути присутніми в залі суду.

Екс-керівник МВС, лідер громадського руху «Народна Самооборона» не згодний з порушенням проти нього карної справи Генеральною прокуратурою.

Нагадаємо, минулого тижня прокуратура провела обшук в квартирі Юрія Луценка, після в ГПУ з Луценка взяли підписку про невиїзд та двічі допитали.

Юрій Луценко переконаний, що справу проти нього порушили з порушенням процедури, а звинувачення прокуратури у незаконному даруванні зброї політикам називає безпідставними.

Адвокати Луценка переконані, що до висновку суду їхній підзахисний може їздити по регіонах, попри підписку про невиїзд. Лідер "Народної самооборони" протягом останніх днів вже влаштував мітинги в Чернігові й Житомирі.

Луценко стверджує, що нині правоохоронними органами готується проект „анти- майдан”, який буде займатися провокаціями проти громадських активістів "Народної самооборони" та інших організацій.

Читайте репортаж про обшук в квартирі лідера «Народної самооборони» Ось вам, помаранчеві, Юріїв день. Подробиці обшуку Луценка .