Бродський нарешті розставить крапки над Ю

174
Бродський нарешті розставить крапки над Ю

Бродський розставить крапки над Ю

Видео дня

У вівторок, 27 березня, в приміщенні інформаційного агентства УНІАН відбудеться прес-конференція Михайла Бродського за підсумками III етапу VIII з’їзду Політичної партії «Яблуко». Тема: про перейменування партії, її ідеологічну платформу, ставлення до влади та до БЮТ і про формування депутатських груп партії у Верховній Раді України та місцевих радах всіх рівней.

Як на Бродського, всі однакові: що Юля, що обидва Віктори

фото PHLЛідер партії «Яблуко», депутат Київради Михайло Бродський звинуватив Президента України Віктора Ющенко в зрадництві. «Для мене Ющенко – більший зрадник, ніж Кінах. Кінах зрадив тільки Ющенка та «Нашу Україну. А Ющенко – всіх нас», – заявив Бродський, виступаючи в п’ятницю у прямому ефірі телепередачі «Свобода слова» на каналі IСTV.

«Я пам’ятаю, як побачив на трибуні Майдану Кінаха, Азарова, багато інших, готових тоді вступати в «Нашу Україну», в БЮТ… Вони табуном бігли до нової влади, яка прийшла на зміну режиму Кучми, - сказав Бродський. – Їх всіх приймали. А що можна було чекати від таких людей? Ось сьогодні вони і побігли в інший бік – знову туди, де влада». Саме ті, хто привів перебіжчиків у парламент, взявши їх до виборчих списків, вважає Михайло Бродський, і відповідають за те, що відбувається: «Списки треба було складати публічно, а не на закритих з’їздах партій та блоків. Тоді не було б таких проблем». Якщо серед тих, хто був включений до партійного списку, з’являються люди, які раптом починають не поділяти позицію своєї партії чи блоку, наголосив Бродський, відповідальність за це несе лідер тієї політичної сили, яка привела зрадника до парламенту чи до місцевої ради.

Говорячи про методи, за допомогою яких сьогодні відбувається поповнення антикризової коаліції за рахунок народних депутатів із опозиційних фракцій, Бродський повідомив: «У них працюють скаути. Як у футболі. Вони отримують бонуси. Якщо приносять номер телефону депутата, якого можна переманити, – це одна сума, якщо приводять вже готового до переходу депутата – сума ще більша». Але що стосується Анатолія Кінаха, який, як відомо, минулого тижня був призначений міністром економіки в уряді Віктора Януковича і за яким в антикризову коаліцію перейшли декілька депутатів з його партії, то він, за словами Бродського грошей не брав. «Кінах бере не грошима, а посадами», – заявив Бродський.

Крім того, Михайло Бродський, як повідомляє його прес-служба, звинуватив лідера БЮТ Юлію Тимошенко у маніпулюванні фактами. «Все, що ви кажете, я піддаю великому сумніву! – заявив він, звертаючись до Тимошенко. – Я готовий спростувати кожну наведену вами цифру». Він також відзначив: якщо Тимошенко та депутати її фракції вважають себе опозиціонерами, вони мусять ходити в сесійний зал Верховної Ради та відстоювати свою позицію саме там. «Працюйте, ходіть до залу, доводьте, що влада нехтує інтересами громадян на конкретних прикладах, по конкретних випадках!», – закликав Бродський представників опозиції.

«Кажіть правду і лише правду, – звернувся він до Юлії Тимошенко. – Я вам даю слово, що в цій країні знайдуться люди, які і вас, Юліє Володимирівно, і Януковича обов'язково змусять бути чесними. Оскільки народу набридла брехня. Як з одного боку, так і з іншого».

Саме ця теза Михайла Бродського, як з’ясувалося при підсумовуванні традиційного у «Свободі слова» рейтингу висловлювань, об’єднала аудиторію передачі.