В Україну скоро повернеться «отруювач» Ющенка

В Україну скоро повернеться «отруювач» Ющенка

Завтра будь-хто з представників ЗМІ може зателефонувати адвокату колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка, якого звинувачували у причетності до отруєння Віктора Ющенка — Віктору Петруненку — і отримати контактний номер для спілкування з самим Сацюком.

Видео дня

Про це заявив Петруненко під час сьогоднішньої прес-конференції.

Фактично, адвокат не заперечив того, що вже завтра Володимир Сацюк буде на території України, хоча наразі сам адвокат не має інформації про місце знаходження Сацюка, але впевнений в тому, що він не в Україні.

Петруненко зазначив, що Сацюк вважає, що вигадка про його причетність до отруєння Ющенка ініційована самим Президентом. Саме це ображає Сацюка найбільше. Адже, за словами Сацюка, Ющенко знає про його непричетність, але нічого не робить для його виправдання.

Також адвокат повідомив, що Володимир Сацюк найближчим часом буде готовий зустрітися з слідчими Генпрокуратури, щоб свідчити по справі отруєння. Адвокат додав, що Сацюк вважає нового фігуранта у справі отруєння вигаданою особою.

Нагадаємо, що 19 березня на прес-конференції керівництво Слідчого управління ГПУ визнало незаконність порушення у 2005 році кримінальної справи проти Сацюка на відсутність будь-яких підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності.