Ющенко підписала договір про будівництво лікарні майбутнього

Ющенко підписала договір про будівництво лікарні майбутнього

22 березня 2007 року в приміщенні Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” відбулось чергове засідання робочої групи по створенню та будівництву Дитячої лікарні майбутнього, в ході якого відбулося урочисте підписання договору між Благодійним фондом „Дитяча лікарня майбутнього” та Державним управлінням справами про співпрацю в будівництві та оснащенні Дитячої лікарні майбутнього.

Видео дня

В підписанні Договору взяли участь Голова Правління Благодійного фонду „Дитяча лікарня майбутнього” Віра Павлюк та Керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк. 

На підписанні Договору також була присутня Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” пані Катерина Ющенко.

Виступаючи перед присутніми пані Катерина Ющенко зазначила: „Підписуючи цей договір, ми чітко розмежовуємо сфери відповідальності Благодійного фонду „Дитяча лікарня майбутнього” та Державного управління справами. Згідно з цією угодою, Державне управління справами здійснює процес будівництва. Фонд „Дитяча лікарня майбутнього” відповідає за проектування лікарні, затверджує її медичне завдання, оснащує лікарню та навчає фахівців, які будуть у ній працювати.”

Також пані Катерина Ющенко подякувала всім, хто долучився до проекту створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього. 

В ході засідання окрім підписання Договору була здійснена передача Фонду Медичного завдання на проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (Дитячої лікарні майбутнього).

Розробка та погодження  Медичного завдання є основою Медичної програми лікарні, а також підставою для початку проектних робіт та подальшого проектування Дитячої лікарні майбутнього. 

Ця подія стала початком наступного важливого етапу створення Дитячої лікарні майбутнього. Договір є прикладом визначення механізму взаємодії та розмежування функцій між державними органами та Благодійним фондом „Дитяча лікарня майбутнього” у процесі створення лікарні.

Підписання договору та затвердження медичного завдання дає можливість продовжити передпроектні роботи, здійснювати проектування та розпочати будівництво Дитячої лікарні майбутнього.  

У складі Дитячої лікарні майбутнього зокрема передбачено створення стаціонару на 250 ліжок, пансіонату на 50 місць для тимчасового перебування матерів і дітей, які приїхали із віддалених районів або для перебування матері, дитинаякої отримує хіміотерапевтичне лікування тощо та паркової зони з ігровими майданчиками, повідомляє прес-служба МБФ "Україна 3000".

Читайте також:

Здійснено напад на Катерину Ющенко