Пономарьов пише музику до фільмів

561
Пономарьов пише музику до фільмів

Українські зірки все частіше створюють пісні до фільмів. Так ТНМК записали пісню до мультфільму, Міка Ньютон створила музичні теми до російського серіалу, на черзі Олександр Пономарьов, який зайнявся музичним оформленням фільму „Принц”, нагадаємо, що це не перша робота співака -  до цього був фільм українського режисера Андрія Дончика „Жага екстриму”.

Новий фільм знімався за п’єсою Лади Лузіної „Комплекс принца”, у стрічці взяли участь російські та українські  відомі актори (Аліка Сміхова, Дмитро Харатьян, Вікторія Малекторович та Дмитро Лаленков). Зйомки відбулися у Києві під пильним наглядом режисера Галини Сахно.

Галині було запропоновано декілька варіантів музичного оформлення, але вона однозначно вирішила працювати з Олександром Пономарьовим:  „Він професійний музикант і талановита особистість. До речі, його пісні за емоційним станом, за мелодикою абсолютно відповідають атмосфері цієї стрічки. Підводячи підсумки нашої співпраці, можу сказати однозначно – Олександр відчуває кіно і вміє за допомогою музики влучно підкреслити характер героя, його переживання, думки”.

Видео дня

Олександр навіть „перевиконав план” і створив ще й фінальну пісню до фільму: „Я настільки захопився роботою над фільмом, що відчув у собі натхнення і за півтори години написав та заспівав пісню до цієї картини. Сподіваюся, вона сподобається глядачам, – говорить співак. – Надалі я також планую працювати у цьому напрямку. Створення музики до кінострічок стимулює до написання нових мелодій та нових пісень.”

Галина Сахно з задоволенням довірить Олександру і музичне оформлення інших своїх робіт, а прем’єру фільму „Принц” глядачі побачать вже в лютому.

Читайте также:

Россияне сняли в Украине новый сериал