Банкір крав гроші з рахунків клієнтів
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Банкір крав гроші з рахунків клієнтів](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У місті Миколаєві працівниками ДСБЕЗ викрито службовця однієї з банківських установ, яка з грудня 2005 року по березень 2006 року здійснила розкрадання грошових коштів з депозитних рахунків вкладників у сумі 131,5 тис. гривень.
Про це повідомили «Обозревателю» у департаменті зв’язків з громадськістю МВС України.
Прокуратурою Заводського району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).