Медведько пишається своєю незалежністю

Медведько пишається своєю незалежністю

Сьогодні відбулося розширене засідання колегії ГПУ на якому Олександр Медведько разом зі своїми регіональними колегами обговорювали результати роботи Прокуратури у 2006 році.

Видео дня

Так, Генпрокурор відзначив що основними досягненнями його відомства у минулому році стало: утримання незалежного статусу прокуратури та «рівновіддаленість від усіх політичних сил».

Свій виступ Медведько розпочав з позитивних оцінок, хоча час від часу і нагадував про негатив у роботі прокурорів місцевого рівня. Зокрема скоротився рівень умисних вбивств, важких злочинів, розбоїв, крадіжок і пограбувань. Хоча Медведько відзначає, що це досягнення не лише правоохоронних органів, а й суспільства, яке поступово декриміналізується.

«В той же час відбувається різке зростання злочинів незаконного позбавлення волі і викрадення людей. Залишився не розкритим кожен третій злочин, не розкрито 47 важких злочинів та замовних вбивств» — доповів Генпрокурор.

Також Медведько наголосив на тому, що його відомством було підготовлено низку законопроектів, що спрямовані на реформування ГПУ.

Також читайте про одного із заступників Олександра Медведька.