Семенюк натякнула, що з Кучмою їй було простіше

Семенюк натякнула, що з Кучмою їй було простіше

Голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк вважає, що кампанія з дискредитації соціалістів, що працюють у владі, пов’язана прийняттям Закону про Кабінет міністрів.

Видео дня

Про це Семенюк заявила у інтерв’ю газеті «Товариш», повідомляє прес-служба СПУ.

«Кілька днів тому я вже чула, що пішла критика і на Міністерство освіти. Далі буде і на Валентину Семенюк, і на Василя Цушка, міністра внутрішніх справ. І я не дивуюся. Я згадую 2000 рік, акцію «За Україну без Кучми!». Тоді було простіше, бо було чітко видно, хто свій, хто чужий. Ці «наїзди» — це питання політичне і, я думаю, воно пов’язане із прийняттям закону «Про Кабінет Міністрів», — підкреслила Голова ФДМ.

Семенюк також наголосила, що не боїться кадрових змін: «Хтось має право заявляти, моя ж справа — робити роботу, яку сьогодні доручив робити мені парламент і Президент, і виконувати діючі закони України. Якщо говорять про мою відставку, значить, я зачіпаю чиїсь інтереси, які йдуть урозріз з інтересами держави».

Водночас Семенюк зауважила, що позиція соціалістів залишається незмінною: «Давайте ставати на букву закону і шукати компроміс. Керівникам держави потрібно позбавитися зайвої амбітності».

За словами Голови ФДМ, у роботі їй доводиться «і рахуватися, і знаходити компроміс між парламентом, Президентом і Кабміном».

Нагадаємо, днями Ющенко заявив, що не збирається звільняти Семенюк.