Янукович привселюдно спростував Мороза і опустив Симоненка

Янукович привселюдно спростував Мороза і опустив Симоненка

Універсал національної єдності стане складовою коаліційної угоди. Про це журналістам розповів після зустрічі з Президентом Віктор Янукович. «Коаліційна угода буде підписана з доповненнями з урахуванням об’єднання цієї коаліції з «Нашою Україною», - заявив Янукович.

Видео дня

За його словами, є всі підстави, щоби Універсал був підписаний вже завтра усіма політичними силами. На запитання щодо позиції комуністів, Янукович відповів: «Вони підпишуть». На запитання, чи залишиться Компартія в складі доповненої коаліції, він зауважив: «Думаю, що так».

Янукович розповів, що розмова з Президентом була дуже конструктивною. «Ми вирішили, що дуже важливо рухатися демократичним шляхом, щоб не ламати через коліно ні політиків, ні суспільство», - заявив Янукович. В питаннях розбіжностей в тексті Універсалу Янукович зауважив, що прийняте рішення з терпінням ставитися до питань, які є принциповими для певної частини суспільства. Янукович пропонує неузгоджені питання вирішувати через референдум. За його словами, питання щодо внесення в парламент Президентом кандидатури прем’єра на зустрічі не розглядалося. «Відношення Президента до питання політичних посад на 100% збігається з моїм. Посади не повинні бути елементом торгу», - заявив Янукович.

Баба Параска, яка весь час знаходилась під Секретаріатом, вихід Януковича до преси повністю проігнорувала, бо в цей час працівники Секретаріату умовляли її не користуватися мегафоном під час особистих розмов з лідерами різних політичних сил. Баба Параска погодилась на цю конструктивну пропозицію. Але разом з тим попросила працівника Секретаріату передати Віктору Ющенку свої слова стосовно Януковича.

Нагадаємо, сьогодні Мороз повідомляв журналістам, що Універсал національної єдності не стане основою для не візування подальших коаліційних документів.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ