Рекорди в кошачій вазі б’є унікальна одеська кішка Базя

656
Рекорди в кошачій вазі б’є унікальна одеська кішка Базя

Кішка Базарина важить чи не п’ятнадцять кілограмів. Базя, як її лагідно називають, мешкає на одному з центральних базарів Одеси. Звідси й ім’я, яке підкреслює прописку.

Базарина народилася найменшою з семи кошенят. Думали, що не виживе. А потім, у перші місяці життя вона побила всі рекорди кошачої ваги.

Ранковий сніданок кішки складається не з розрекламованих “віскасів” і “кітікетів”. Базарина їх і нюхати не хоче. Їсть винятково свіжу яловичину. Проте, кажуть торгівці, пані останнім часом намагається тримати себе в формі і їсть удвічі менше.

Олександр Мороз, продавець м’яса: “Раз приходит утром, утром все время приходит…Она ж на диете, она много не кушает”.

Місцеву зірку щодня можна побачити на незмінному посту – біля виходу з базарної різниці. Тут вона отримує порцію людської уваги. Покупцям кортить погладити Базю, та сфотографувати її собі на згадку.

Ганна вже кілька років доглядає за кішкою. Каже, одеській улюблениці давно треба поліпшити умови проживання.

Ганна Варгачова, шанувальниця кішки: “Ей нужно красную бархатную подушку… и выделить какого-то специального чесальщика, который будет за ней ухаживать”.

Базарина від надмірної людської уваги та любови, кажуть працівники ринку, дещо натомлюється. Не на користь їй і те, що повсякчас хтось намагається підгодувати.

Незабаром котиця справлятиме свій десятилітній ювілей, а в такому віці, жартують продавці, вже слід стежити за фігурою.

http://novy.tv/ua/