newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Гриценко вважає кримську владу стрілочниками

177
Гриценко вважає кримську владу стрілочниками

Меру Феодосії ще в лютому поточного року було доведено усю необхідну інформацію про проведення навчання „Сі бриз – 2006”. Цю місію виконали два представники керівного складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України – контр-адмірали Ігор Чабаненко та контр-адмірал Ілля Чалий.

Видео дня

Про це повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко в інтерв’ю за підсумками першого дня засідання Комісії Україна-НАТО та Ради Євроатлантичного партнерства на рівні міністрів оборони у Брюсселі, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Вони особисто з ним зустрічалися і обговорили усі деталі навчань. Він прекрасно знав, де, що і коли буде проводитися. Більше того, цю інформацію можна знайти і у феодосійських газетах, які вийшли у лютому 2006 року”, – підкреслив Анатолій Гриценко.

Міністр оборони України висловив переконання, що на даному етапі політичного життя країни представники кримської влади пішли на певні політичні кроки і зараз хочуть зберегти обличчя, на жаль, за рахунок Міністерства оборони України.

У цьому зв’язку він наголосив, що кожен повинен нести свою долю відповідальності.

Говорячи про перебіг цьогорічної підготовки до навчання, Анатолій Гриценко поінформував, що до питань організації та проведення навчання була прикута надзвичайна увага з огляду на політичну чутливість суспільства. Глава оборонного відомства зазначив, що якщо представники місцевих органів влади АР Крим та деяких політичних партій України не захотіли виконати те, що повинні були виконати відповідно до рішення центральних органів влади, то вони мають усвідомлювати: так само можуть не виконуватися і рішення новопризначеного парламенту, уряду.

“Не можна запускати цей сніжний ком. Є центральна влада, а є місцева, і є чіткий розподіл повноважень, відповідно до якого кожен робить свою справу і відповідає за це”, – наголосив керівник українського оборонного відомства Анатолій Гриценко.