newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У Колумбії на Калашнікові грають, як на гітарі

183
У Колумбії на Калашнікові грають, як на гітарі

Незвичні музичні інструменти, з символічним значенням - виготовили у Колумбії. Зброя тепер звучить - як гітара. Нове призначення конфіскованій зброї знайшли в Колумбії. Місцеві майстри перероблюють гвинтівки на гітари. Кажуть, вони мають не лише цікавий звук, а й символічне значення. Речі, які призначені вбивати, тепер даруватимуть людям радість. Ідея створити такий інструмент виникла у місцевого музиканта Цезара Лопеса.

Видео дня

"Коли вибухнув один із клубів 2003-го року, я побачив багато солдатів навколо зони, яку охороняють. Я помітив, що вони тримають гвинтівки так само, як і гітари. Хоча ці предмети мають геть різні призначення", — розповідає музикант.

Він звернувся до майстрів, щоб ті спробували утнути щось схоже. Найскладніше було зробити так, щоб нова гітара якісно відтворювала звуки і була зручною.

Спочатку новий інструмент презентували у місії ООН в Боготі. Згодом диво-гітара потрапила до головної будівлі Організації об’єднаних націй, як символ миру. Тепер інструмент користується неабиякою популярністю в Колумбії. Місцеві музики сподіваються, що на таких гітарах коли-небудь зіграє Боно чи Пол Маккартні, закликаючи відмовитися від насилля.