БЮТ претендує на 14 голів облрад, і це ще не все

159
БЮТ претендує на 14 голів облрад, і це ще не все

Партії-аутсайдери парламентських виборів не повинні вводити народ в оману, реалізовуючи своє прагнення залишитись у політиці. Про це заступник керівника БЮТ Микола Томенко заявив під час прес-конференції у Рівному, повідомляє прес-служба Томенка.

Видео дня

За його словами, в політиці важливо мислити не категоріями політичних бажань, а насамперед загальноприйнятими принципами. «Якщо БЮТ переміг в 14 регіонах з 27, включно з Києвом, а у 9-ти регіонах посів друге місце, то за світовою практикою призначень саме наша політична сила є головним претендентом на посади голів обласних рад та на узгодження посад керівників райрад», — вважає заступник керівника БЮТ.

«У разі підписання коаліційної угоди стосовно формування парламентської та урядової більшості за участю БЮТ, наша політична сила буде претендувати також і на посади голів обласних та районних адміністрацій», — додав Томенко.

Тому, на його думку, діючі губернатори, які належать до лав партій, що програли вибори, як, наприклад, на Рівненщині, не можуть зараз диктувати свої умови співпраці партіям-переможцям.