newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У соціологів Президента «регіонали» лідирують не дуже впевнено

У соціологів Президента «регіонали» лідирують не дуже впевнено

10 лютого Національний інститут стратегічних досліджень оприлюднив результати опитування на тему: «Політичні симпатії українців у дзеркалі соціологічних досліджень – січень 2006». Дослідження проводилося з 21 по 28 січня, і в ньому взяли участь 2 тисячі респондентів.

Видео дня

За його результатами, на виборах до Верховної Раді буде лідирувати Партія регіонів, яка набере 23%, на другому місці – НСНУ – 21%, далі – БЮТ – 14,1%, КПУ – 8,4%, СПУ – 7,1%, Блок Литвина – 4,8%, Блок «Не Так!» - 2,8%, Народна опозиція – 2,7%, ПОРА+ПРП – 1,3%.

Організатори дослідження стверджують, що згідно дослідження, 35% симпатиків БЮТу можуть підтримати НСНУ. Такі ж тенденції спостерігаються між Партією регіонів, з одного боку, та КПУ і Блоком Вітренко – з іншого. Партія регіонів може отримати 42% голосів невпевнених прихильників КПУ і 38% Блоку Наталії Вітренко.

Також важливим є те, що в західних та центральних областях країни у виборах обов’язково візьмуть участь 63-64% виборців, тоді як у східних та південних областях – лише 53-55%, повідомляє кореспондент "Оглядача".