newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Росія зав'язує з "війною" проти України

198
Росія зав'язує з 'війною' проти України

М'ясо-молочні пристрасті, що розгорілися між Україною і Росією услід за "газовою війною", йдуть в історію. Так, українська сторона домовилася з Росією про зняття заборони на ввезення української продукції тваринництва 16 лютого.

Видео дня

Як повідомив керівник прес-служби Міністерства аграрної політики Олександр Горобець, вчора відбулася телефонна розмова в.о. міністра аграрної політики Олександра Баранівського з міністром сільського господарства Росії Олексієм Гордєєвим, під час якої була досягнута домовленість про візит 13 лютого українській делегації у складі в.о. замміністра аграрної політики Миколи Пабата, а також фахівців Державного департаменту ветеринарної медицини і представників асоціацій, що представляють інтереси підприємств тваринницької галузі, до Москви з метою протягом 14-15 лютого напрацювати необхідні документи по зняттю заборони.

Водночас він підкреслив, що 15 лютого до Москви вилетить сам Олександр Баранівський для того, щоб 16 лютого підписати ці документи про зняття ембарго. Горобець також відзначив, що в.о. аграрного міністра вже доповів про цю домовленість Президенту України Віктору Ющенку і, за деякими даними, сьогодні Глава української держави подякує російському колезі Володимиру Путіну за розуміння і підтримку в вирішенні цієї проблеми.

Водночас, Українські Новини нагадують, що 20 січня Росія ввела заборону на ввезення української продукції тваринництва. Збитки від цієї заборони оцінюються в 50-60 млн. доларів щомісячно для молочної галузі й 10-15 млн. доларів - для м'ясної галузі.

http://mignews.com.ua/