Приколовся над Ахметовим і Януковичем? Геть з роботи!

Приколовся над Ахметовим і Януковичем? Геть з роботи!

Жартівники з «95-го кварталу» своїм виступом на Дні міліції наробили багато галасу. Їхні «хохми» можуть виявитися фатальними для деяких працівників МВС, які пропустили «в ефір» гумор про Януковича й Ахметова.

У першу чергу, крісло горить під Валерієм Мельником, помічником міністра Цушка, а в минулому — правою рукою Юрія Луценка. Саме він «прогавив» двозначний гумор від КВНщиків на концерті, присвяченому Дню міліції. Чутки про звільнення Мельника з'явилися наступного ж дня після концерту. Помічник міністра внутрішніх справ написав заяву про відпустку, а з нового року повинен подати рапорт про звільнення. Позиція Мельника така: «Я відповідав за підготовку до свята, тому нікого не карайте. Я беру всю провину на себе».

Видео дня

Головний промах Мельника полягав у тому, що на офіційному привітанні (де, звісно, був присутній Прем'єр Віктор Янукович) замість Віктора Балоги вітати міліціонерів вийшов екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. А остаточно «добила» Прем'єр-міністра жорстка пародія на нього та Ріната Ахметова, яку представили хлопці з «95-го кварталу». У ролі Януковича й Ахметова виступили Євген Кошовий (лисий) та Володимир Зеленський.

Дует під назвою «М'яко кажучи, не ангели» заспівав пісню, яку присвятив, «м'яко кажучи, колишньому міністру, грубо кажучи, внутрішніх справ»: «Юра, прощай, Юра, прости»... Під час виступу Янукович гигикав разом із Цушком. Але одразу ж після завершення номеру пішов із залу. З образою. Того ж дня розпочалося службове розслідування — стали шукати, хто допустив, щоб двоє гумористів вийшли на сцену і сказали: «Зараз перед вами виступлять Віктор Янукович і Рінат Ахметов. Імена та прізвища змінені, щоб не соромити порядних людей».

Чим іще могли образити КВНщики можновладців? Наприклад, такими жартами: «Народу сьогодні доведеться визначатися — або НАТО, або РіНАТО». Або діалогом між «Януковичем» та «Ахметовим»: «Не переживайте, все у вас буде добре! Так би мовити, Бог допоможе! — Та годі вам, Києву Бог уже допоміг. — Прости, Господи... — Не хвилюйтеся, платити за новими тарифами будуть тільки мільйонери. — А ми? — А вас, мільярдерів, це не стосується»...

Зазвичай перед концертом проводиться генеральна репетиція, на якій усі номери переглядає департамент з роботи з персоналом. Але на генеральний «прогон» хлопці-гумористи прийти не змогли — брали участь в іншому шоу. Тому до останнього моменту зміст сценки залишався сюрпризом.

ПРЯМА МОВА

Володимир Зеленський, студія «95-й квартал»:

— Я не чув, кого саме звільнили. Сприйняв це як плітки, серйозно кажу. Дуже шкода. Я не бачу, що це насправді привід. І взагалі, чому наші виступи повинні переглядати і перевіряти люди, які працюють в органах? Мені здається, що цензури поки немає. І як люди в погонах можуть перевіряти людей творчих? Як би вони поставилися до того, що «Квартал 95» перевірятиме, чи правильно вони розслідують справи? Для мене це дуже дивно. Ми все-таки живемо не в Радянському Союзі...