УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Аврора" перша: за 4 дні 118 000 доларів

429
'Аврора' перша: за 4 дні 118 000 доларів

Український фільм "Аврора" режисера Оксани Байрак посів перше місце за результатами зборів протягом першого вікенду показів в українському кінопрокаті.

Видео дня

За даними російського "Бюллетеня кинопрокатчика", що надає інформацію про касові збори фільмів в Україні і Росії, "Аврора" зібрала в українських кінотеатрах 118114 дол. на 55 кінокопіях, таким чином, за чотири дні – від 30 листопада до 3 грудня – стрічку подивилися 35 тисяч українських глядачів, повідомляє "Кіно-Коло".

На другому місці за результатами зборів вікенду –"Школа негідників" Тодда Філліпса (збори за вікенд – 103316 дол., стрічка вийшла у прокат 30 листопада), на третьому – "Казино "Рояль" (збори за вікенд – 102557 дол., загальні збори – 1120719, стрічка вийшла у прокат 16 листопада).

Фільм "Аврора" - перший український фільм, вихід якого мав такий резонанс. Зумовлено це, по-перше, тим, що його висунуто на здобуття Оскара, а по-друге, тим, що обрання саме цього фільму відбувалося некомпетентно і схоже, в кращих традиціях, по-дружньому.

Читайте також:

"Аврора" не вистрелить на врученні Оскара

"Аврора" - перший постріл холостий?

"Аврора": Державі не потрібні "Оскари"

"Аврора" Байрак представлена на Оскар