Янукович просить Путіна і Лукашенка пришвидчитись

Янукович просить Путіна і Лукашенка пришвидчитись

Країни СНД мають прискорити завершення нормативно-правового оформлення зони вільної торгівлі, а також домовитися з питань обмежень у взаємній торгівлі.

Видео дня

Про це заявив Прем’єр-міністр України Віктор Янукович у своєму виступі на саміті глав урядів СНД у Мінську, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Звертаюся до вас, шановні колеги, з проханням завершити виконання процедур щодо введення в дію зони вільної торгівлі. Це принципово», — наголосив Глава українського Уряду.

У своєму виступі Янукович зазначив, що узгоджені позиції по зоні вільної торгівлі були досягнуті ще на Ялтинському саміті СНД 2003 року. «Передбачалося, що ми вже протягом 2003-2005 років завершимо цей процес і знімемо обмеження, але їх кількість лише зросла», — наголосив прем’єр.

З огляду на це Янукович закликав членів глав урядів країн СНД розробити механізм, згідно з яким питання моніторингу ситуації щодо створення зони вільної торгівлі виноситимуться на щомісячні засідання комісії з економічних питань при Економічній раді.

В ході роботи саміту глав урядів СНД Віктор Янукович також провів зустрічі з Головою Уряду Росії Михайлом Фрадковим та Прем’єр-міністром Молдови Василє Тарлєвим.