15 тис. грн за фільм про НАТО: Конкурс

156
15 тис. грн за фільм про НАТО: Конкурс

Фонд «Європа ХХІ»   оголосив   Конкурс на кращий  телевізійний проект про НАТО та політику євроатлантичної інтеграції України. Організаційно-інформаційний партнер конкурсу – ГО «Телекритика».

Видео дня

Фінансування  проведення конкурсу та нагород здійснюється за рахунок уряду України у рамках реалізації Державної програми забезпечення позитивного міжнародного іміджу України на 2003-2006 роки (Постанова КМУ № 1609 від 15.10.2003 р.) на виконання Плану заходів МЗС на 2006 рік щодо пропагування за кордоном українського надбання та висвітлення в Україні діяльності міжнародних організацій (п. 9 Плану заходів).

Мета конкурсу -  підвищення суспільного інтересу до питань євроатлантичної інтеграції України, заохочення дискусії – з аргументами як «за», так і «проти» - в інформаційному просторі держави. Підтримка журналістів, творчих колективів та авторів, що працюють над темою євроатлантичної інтеграції України.

У конкурсі можуть брати участь  як фізичні особи (творчі групи), так і юридичні особи (телеканали загальнонаціональні, мережеві, регіональні, студії продакшн тощо),  які представлять на тему євроатлантичної інтеграції України роботи у трьох номінаціях:

- телевізійні  сюжети  про НАТО,  політику євроатлантичної інтеграції України  у рамках щоденних  новинних  або щотижневих  інформаційно- аналітичних  телепрограм,  програм у сфері бізнесу, культури, молодіжних та інших програм;

– телепрограми (у тому числі ток-шоу) про НАТО та політику євроатлантичної інтеграції України.

– телефільми  про НАТО та політику євроатлантичної інтеграції України.

Детальніше про умови конкурсу можете дізнатись із сайту Телекритики.