Тимошенко навчила німців розрізняти демократів і Януковича

Тимошенко навчила німців розрізняти демократів і Януковича

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що Україна може розраховувати на серйозну підтримку Німеччини в реформуванні країни.

Видео дня

Про це вона заявила після зустрічі з керівництвом фракції ХДС/ХСС в Бундестазі, повідомили «Обозревателю» у прес-службі БЮТ.

За словами Тимошенко, «ми маємо в Німеччині прекрасну підтримку з диверсифікації енергопостачання і здобуття енергобезпеки. Ми обговорили ті проекти, які Німеччина бачить перспективними в Україні, зокрема, проекти в Чорноморському регіоні».

Лідер БЮТ підкреслила, що особливо важливим для України це стає, оскільки Німеччина найближчим часом головуватиме у Європарламенті.

У свою чергу, заступник з питань зовнішньої та європейської політики голови фракції ХДС/ХСС в Бундестазі Андреас Шокенгофф висловив сподівання, що Україна вже наступного року стане членом СОТ, і це відкриє їй шлях Україні до Європейського Союзу. «Ми віримо у європейські перспективи Україні, знаємо, що в Україні є амбітні політичні сили, зацікавлені у русі до Європи, і зустріч з Юлією Тимошенко стала переконливим підтвердженням цьому», — заявив він.

Німецький парламентарій також висловив думку, що візит Тимошенко має допомогти в Німеччині з’ясувати різницю між демократичними силами та політичну силу, яку представляє прем’єр-міністр Віктор Янукович.

У зв’язку з цим він сказав, що йому вдалося відчути цю різницю. «Вибір для України полягає в тому, чи погляди спрямовуються в минуле, чи в майбутнє, де Україна усвідомлює себе як повноцінний член євроспільноти». Шокенгофф додав, що Європейський Союз — не лише приклад, але й шанс для України.