newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Катеринчука замінили. Безсмертного відклали на два тижні

Катеринчука замінили. Безсмертного відклали на два тижні

За нашими джерелами «Наша Україна» на закритому засіданні Ради партії так і не вибрала керівництво. Оголошено перерву на два тижні.

Видео дня

фото официального сайта НСНУ

З позицією відтермінувати вибори виступало чимало делегатів. Зокрема Віра Ульянченко запропонувала, щоб в регіонах були створені ініціативні групи, які висунуть кандидатури керівників, а потім вони вже будуть розглянуті на засіданні ради. Євген Червоненко пропонував, щоб кандидатури висував почесний голова партії Віктор Ющенко.

фото официального сайта НСНУРазом з тим були виступи, які закликали партійців визначитися вже зараз, мовляв, «Наша Україна» втратила свій рейтинг саме тому, що не могла оперативно запропонувати суспільству конкретні рішення. «Нам треба з чимось вийти до преси», — переконував партійців Роман Безсмертний.

На з’їзді лунали пропозиції, щоб головою Ради партії обрати Юрія Єханурова, а головою фракції залишити Романа Безсмертного.

Серед інших можливих претендентів на крісло голови Ради партії прозвучало навіть прізвище Юрія Павленка. «Він молодий, активний, ще й міністр», — заявив один з виступаючих.

Також на засіданні Ради партії обговорювали, яким чином формувати президію партії. Пропонувалося декілька варіантів. Один з них — «найавторитетніші люди партії» Єхануров, Порошенко, Безсмертний, по одному представнику з регіонів та один представник Секретаріату Президента (на засіданні був присутній голова СП Віктор Балога).

Невідомо, на якому варіанті зупинилися присутні. Очевидно, це також буде обговорюватися протягом перерви, яку взяла Рада партії.

Крім того, з’їздом прийняте рішення обрати на посаду голови виконкому, яку раніше обіймав Микола Катеринчук, Ропотенка.

Найбільш яскравим і емоційним був виступ Євгена Червоненка. Він розповів, що в Генпрокуратурі створили слідчу групу з восьми осіб, що займається розслідуванням бійки, яку вчинив Червоненко під кабінетом прем’єр-міністра Віктора Януковича. «Мені відчувається якесь дежавю. Євреїв завжди б’ють першими», — сказав він.

фото официального сайта НСНУ

Також Червоненко розповів, що слідство його допитує на теми, чи бив він секретарку в 2003 році в приймальні Близнюка, чому він захопив донецький аеропорт, чому він не пускав депутатів в палату до отруєного Ющенка.