Луценко не хоче на місце Ющенка

Луценко не хоче на місце Ющенка

фото Дима Богданов/ОБОЗМіністр внутрішніх справ Юрій Луценко не братиме участі в президентських виборах. Про це він розповів журналістам у неділю, 15 жовтня на прес-конферецнії у Львові. “У мене немає намірів брати участу президентській кампанії”, - запевнив він. А на зауваження журналістів, що останнім часом з цього приводу багато чуток відповів коротко “нехай клєвєщут”.

Видео дня

Також він наголосив, що не збирається подавати у відставку. “Я не є міністром за квотою “Нашої україни”, я не є членом “Нашої України” і не вважаю, що той чи інший керівник має йти у відставку, навіть за волею найбільш шанованої мною політичної партії”, - сказав він, додавши, що під час розмови з Президентом Віктором Ющенко вирішив, що його можливості роботи в Кабміні Віктора Януковича не вичерпані. В той же час він покритикував міністрів він “НУ”, які мають намір подавати у відставку. “Я вважаю, що це не правильно, це здача плацдарму без бою”, - сказав він.

Крім того, міністр запевнив пресу, що він жодним чином не тисне на Кабмін: “Нічим я не тисну на Кабмін, я просто працюю ні на кого не зважаючи”. Водночас глава МВС наголосив: “Але я відчуваю політичний тиск зі сторони деяких фракцій і депутатів”, додавши, що не зважає на це. “Я тисну виключно на злочинний світ”, - підкреслив головний міліціонер країни.

При відкриваючи завісу щодо тиску на себе, міністр поскаржився на ідею деяких парламентарів призначати підлеглих главі МВС. “Всі керівники на місцях будуть призначатися Луценком, створення парламентської міліції я не допущу”, - запевнив він.