Янукович хоче бути у СОТ вже у січні

Янукович хоче бути у СОТ вже у січні

Порошенко дає зрозуміти, що хоче у СОТ ще швидше, ніж Янукович. Відеосюжет 1,58 МБ

Видео дня

(відео "5 каналу")

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович наполягає на пришвидченні Верховною Радою підготовки України до вступу до Світової організації торгівлі.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

“За останні місяці цього року необхідно вирішити всі питання щодо підготовки вступу України до СОТ”, – наголосив Прем’єр-міністр під час виступу на засіданні Координаційної Ради коаліції парламентських фракцій і Кабінету Міністрів, яке відбулося 16 жовтня.

За його словами, Верховна Рада має прискорити розгляд і ухвалення законопроектів, пов’язаних з набуттям членства в СОТ. “Прийняття цих законів дасть змогу Україні вже у січні-лютому 2007 року приєднатися до Світової організації торгівлі”, – зазначив Віктор Янукович.

Крім стану підготовки вступу України до СОТ, Координаційна Рада також розглянула спільні проекти законів “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики України” і “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти”, а також ряд організаційних питань.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд буде активно підтримувати прийняття цих законопроектів, оскільки вони дадуть змогу впорядкувати роботу органів влади.