Руслана Лижичко про ЄС не співатиме, а лише розповідатиме

Руслана Лижичко про ЄС не співатиме, а лише розповідатиме

Народний депутат України і переможниця пісенного конкурсу «Євробачення» Руслана Лижичко виступила 16 жовтня перед делегатами молодіжного Європарламенту. Подібні засідання відбуваються раз на рік, однак унікальним є те, що засідання молодіжного Європарламенту відбувається в країні, яка не є членом ЄС.

Видео дня

Руслана відзначила, що співачка і політик – два нероздільних поняття, які є поєднуються в її сутності. Лижичко пообіцяла залишатися активним громадським діячем, і пообіцяла у якості члена парламентського комітету з питань євроінтеграції сприятиме оприлюдненню об’єктивної інформації про НАТО та ЄС, подаватиме її для суспільства без жодних суб’єктивних коментарів.

Лижичко пообіцяла, що не поєднуватиме сцену та політику, не буде робити політичних заяв зі сцени, а також «під час розгляду бюджету вона не збирається співати в парламенті коломийки».

«Я не розумію заяв політиків, коли говорять про погане інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції, водночас зменшуючи фінансування відповідної інформаційної кампанії», - зауважила Руслана Лижичко.