«Наша Україна» помітила кризу в «антикризовій» коаліції

«Наша Україна» помітила кризу в «антикризовій» коаліції

Намагання представників коаліції запросити до переговорів «Нашу Україну» пов’язані із проблемами всередині самої коаліції.

Видео дня

Про це, як повідомляє прес-служба НУ, заявила керівник інформаційного департаменту «Нашої України» Тетяна Мокріді.

«Істерика Партії регіонів, комуністів та соціалістів, як рядових членів партії, так і їх лідерів, щодо можливого продовження переговорного процесу, говорить виключно про проблеми, які існують всередині так званої «антикризової» коаліції. Тому сьогодні кожний з них, бачачи цю ситуацію зсередини, починає запрошувати «Нашу Україну» до чергового політичного серіалу, під назвою переговори», — переконана вона.

Вона вважає, що намагання продовжити переговори зі створення коаліції з «Нашою Україною» також пов’язані із тим, що в антикризовій коаліції зрозуміли свою неспроможність прийняти без НУ важливих законопроектів, зокрема, прийняття державного Бюджету.

За словами Мокріді, «Наша Україна» вкотре заявляє, що переговори закінчено, а все те, що сьогодні відбувається у інформаційному просторі, це – пустопорожня балаканина.

«Якщо «антикризовими» дійсно бачать нашоукраїнців у коаліції, то хай роблять конкретні кроки, адже поки що ми не бачимо нічого, крім слів і невиконання Універсалу національної єдності, а відповідно немає жодних аргументів для продовження переговорного процесу», — додала Тетяна Мокріді.