Українська молодь колядувала у посольствах країн НАТО та представництві ООН

Українська молодь колядувала у посольствах країн НАТО та представництві ООН

12 січня українська молодь поколядувала в посольствах держав, у яких мешкають представники української діаспори. Спершу молоді колядники відвідали посольства Сполучених Штатів Америки зустрів Надзвичайний та повноважний США в Україні Джон Гербст, який уважно вислухав традиційних колядок і скуштував справжньої куті.

Видео дня

У приміщенні посольства Німеччини в Україні колядників зустрічала група дипломатів на чолі з постійним заступником глави представництва Йоганнесом Регенбрехтом, який зізнався, що з дитинства знайомий з новорічними різдвяними традиціями християн і у Німеччині у вертепах завжди виступав у ролі Східного Царя. Він подарував колядникам сувенірні літаючі тарілки з Інтернет-адресою посольства.

У представництві ООН в Україні на другому поверсі молодь зустрічав колектив дипломатів на чолі з координатором ООН в Україні паном Френсісом О’Доннеллом. Дипломати з радістю фотографувалися з колядниками, смакували кутю та просили заспівати все нові та нові українські пісні.

Дорогою молодь завітала до агенції УНІАН, де в цей час тривала прес-конференція Володимира Яворівського та Андрія Шкіля, які подарували дівчатам у національних костюмах, відповідно, 100 гривень та 50 грн.

Керівник Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України”, яке організувало цю акцію, Вадим Глалдчук повідомив, що три минулі роки українські колядники заходили і до Російської Амбасади. Але цього року через підступне підвищення Росією ціни на газ для українців та систематичне нахабне втручання у внутрішні справи України колядники не вітали дипломатів недружньої сусідньої Російської Федерації.