УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Донецькій області син убив рідну матір

279
У Донецькій області син убив рідну матір

Кривава трагедія, яка спричинила за собою смерть ні в чому неповинної пенсіонерки, в один з червневих днів відбулася в Першотравневому районі Донецької області

До матері в гості приїхав син, залишився в неї ночувати, та цілий вечір тим і займався, що пив «гірку». 71-річна пенсіонерка теж любила іноді перекинути чарочку-другу, але цього дня вона відмовилася розділити з сином трапезу. Коли горілка закінчилася, 45-річний нащадок почав просити у матері гроші. Але вона відмовила, викликавши тим гнів сина. Розлючений чоловік так побив матір, що зламав їй ребра, які проткнули легені. Жертву п'яного свавілля ще можна було врятувати, але, залишивши свою матір в безпорадному стані, п'яний нелюд пішов спати.

Наступного ранку до бабусі зайшов її онук і, побачивши таку жахливу картину, почав будити сплячого батька. Прокинувшись, п’яничка наказав своєму 19-річному сину йти позичати гроші у родичів на похорони. Проте хлопець попрямував до місцевого райвідділу міліції, де розповів правоохоронцям про те, що трапилось. Вбивцю одразу ж затримали. На запитання працівників міліції, чому він позбавив життя рідну матір, чоловік, не довго думаючи, відповів – щоб не пила горілки та багато не розмовляла.

За місцем проживання затриманий характеризувався негативно: ніде не працював, постійно зловживав спиртним, частенько піднімав на матір руку. Відносно лиходія, що вже мав одну судимість, порушено кримінальну справу за ст.121 ч.2 УК.

http://mvsinfo.gov.ua/