newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Український дім може стати Народним

183
Український дім може стати Народним

Державне управління справами спільно з Міністерством культури і туризму оголосило конкурс на кращий дизайнерський проект фасаду й інтер’єру Українського дому, а також публічне обговорення проектів реструктуризації і реформації цього культурного центру.

Видео дня

За словами директора Українського дому Наталії Заболотної, на сьогоднішній день існує пропозиція, яка підтримує і уряд, і колектив Українського дім, про перейменування його з «Творчого центру» в «Центр ділової і культурної співпраці».

Це обумовлено тим, що останніми роками в приміщенні проводилась велика кількість заходів саме ділового характеру. Крім того, існує пропозиція змінити назву «Український дім» на «Народний дім».

Міністр культури і туризму Оксана Білозір повідомила, що від її міністерства розроблено пропозицію зробити Український дім центром координації цілої системи аналогічних «українських домів» в різних країнах світу, які б представляли Україну за кордоном. Проте Міністр підкреслила, що на сьогоднішній день це лише пропозиція, яка також обговорюватиметься публічно.

Вона також повідомила, що зараз в Міністерстві розробляється програма «Український дім в світі», яка передбачає розвиток існуючої системи представницьких домів України за кордоном і її розгалуження.

http://for-ua.com/