newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У серці столиці створять Гайд-парк?

171
У серці столиці створять Гайд-парк?

Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Микола Томенко звернувся до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченка з пропозицією створити в центрі Києва майданчик для політичних дискусій. Зокрема, пропонується облаштувати місце для масових зібрань і виступів політиків з відповідною інфраструктурою, щоб дати можливість кожному громадянину скористатися цією вільною трибуною для висловлення позиції.

Видео дня

На думку віце-прем’єра, “український Гайд-парк варто створити в адміністративному серці столиці. Таким чином громадськість зможе бути впевнена, що влада чутиме голос свого народу”. Микола Томенко вважає, що цим вимогам відповідає частина Маріїнського парку від Верховної Ради до Кабінету Міністрів.

“Сьогодні маємо констатувати, що чотирнадцять років держава не надто переймалася проблемами громадянського суспільства. Було багато заяв та обіцянок, однак далі порожніх розмов справа не зайшла”, - зауважив віце-прем’єр-міністр. За його словами, питання створення Гайд-парку набуло особливої актуальності після помаранчевої революції, яка змусила громадян переоцінити свою суспільну роль, переглянути ставлення до влади. “Політична активність українського суспільства значно зросла і було б помилкою не рахуватися з таким потенціалом. Потрібно залучати громадян до дискусій, до активної політичної діяльності,” - відзначив Томенко. Він також висловив переконання, що створення Гайд-парку мають підтримати опозиційні політики.

“Ми з власного досвіду знаємо, наскільки важливо для опозиціонерів мати вільний майданчик для спілкування з громадою. Ще більше такий Гайд-парк потрібен політикам, які лише приміряють на себе опозиційний імідж і не мають досвіду у безпосередньому спілкуванні з людьми,” – заявив Микола Томенко.

http://www.kmu.gov.ua/