newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Саботажники сидять в... Національній радіокомпанії

180
Саботажники сидять в... Національній радіокомпанії

Як стало відомо, в четвер, 7 квітня, було відключено Броварський радіопередавальний центр, який забезпечував мовлення програм Українського радіо на 90% території України. До сьогоднішнього дня робота передавачів Броварського РПЦ не відновлена у зв’язку з відсутністю коштів для сплати боргів за спожиту електроенергію.

Видео дня

Коментуючи цю ситуацію, віце-прем’єр-міністр Микола Томенко зазначив, що немає жодної серйозної причини для відключення Броварського радіопередавального центру, оскільки уряд виділив і перерахував Держкомтелерадіо на трансляцію та вироблення державних теле- і радіопередач 48 мільйонів 832,4 тисяч гривень.

Тому, за його словами, той факт, що, незважаючи на вчасно виділені урядом кошти, і досі не укладені відповідні угоди між Держкомтелерадіо, Концерном радіомовлення, радіозв'язку і телебачення та Національною радіокомпанією, необхідно сприймати як своєрідний саботаж керівників цих відомств в забезпеченні громадян вчасним інформуванням про події в Україні.

З огляду на це віце-прем’єр-міністр Микола Томенко розпорядився протягом сьогоднішнього дня підписати відповідні угоди між Національною радіокомпанією та Концерном РРТ, а Держкомтелерадіо забезпечити контроль за виконанням цієї угоди та відновленням роботи Броварського РПЦ.