newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Президент повідомив про намір провести багатосторонні переговори з добудови нафтогону «Одеса-Броди-Гданськ»

183
Президент повідомив про намір провести багатосторонні переговори з добудови нафтогону «Одеса-Броди-Гданськ»

Україна ініціює проведення багатосторонніх переговорів з добудови нафтогону «Одеса-Броди-Гданськ». Про це сьогодні на прес-конференції у Варшаві повідомив Віктор Ющенко.

Видео дня

За словами українського Президента, це «раціональний проект, один з найважливіших за останні 10 років на континенті». Єдиною проблемою, що заважала проектові повноцінно функціонувати, Віктор Ющенко назвав його «занадто велику політизацію». «Тепер українська сторона відкидає політичну сторону проекту і виходить з того, що він є раціональним», – заявив Президент України.

На переконання Віктора Ющенка, головне питання полягає в тому, аби докласти «максимум зусиль для координації сторін, зацікавлених в реалізації цього проекту». Президент повідомив, що Україна ініціює проведення багатосторонньої конференції за участю зацікавлених сторін – України, Польщі, Казахстану і США. «Нам слід дійти до логіки спільних дій», – сказав Віктор Ющенко.

В свою чергу Олександр Кваснєвський зауважив, що Польща надзвичайно зацікавлена в цьому проекті і висловив сподівання, що під час сьогоднішньої зустрічі Віктора Ющенка з прем’єр-міністром Польщі Мареком Белькою «сторони вийдуть на

http://yuschenko.com.ua/