The Prodigy повертаються на велику сцену

690
The Prodigy повертаються на велику сцену

Найближчим часом світ може чекати на тріумфальне повернення електронних кумирів середини дев’яностих The Prodigy. Про це в інтерв’ю британським таблоїдам заявив один з учасників та засновників групи Лаям Хоулетт. За словами Лаяма, мова йде про новий альбом The Prodigy, який побачить світ вже наступного року.

Видео дня

Попередню платівку групи “Always Outnumbered Never Outgunned” і шанувальники, і критики сприйняли прохолодно, що дало привід для появи чуток про завершення кар’єри The Prodigy. А збірка найкращих синглів за весь період творчості групи “Their Law”, випущена цього року, багатьом здалася фінальною крапкою в історії колективу.

Щоб спростувати всі чутки і водночас нагадати про себе, музиканти влаштували турне Великобританією. Першим радісним сигналом для фанатів гурту стало повернення до колективу танцівника Ліроя, який шалено відривався на сцені під час виступу The Prodigy у Брікстоні. До цього Лірой понад шість років не виступав разом з групою.

На цьому тижні відбудеться останнє шоу з британського туру команди, після чого, за словами Лаяма Хоулетта, учасники групи розпочнуть роботу над новим альбомом.