Найсильніший в Україні собака живе у Донецьку

2,7 т.
Найсильніший в Україні собака живе у Донецьку

Піт-буль на прізвисько Тайсон абсолютно вільно може зрушити з місця автомобіль. Сашко Мелешин знайшов свого нового друга біля школи рік тому. Собака на той час вже був чималенький. Але вони досить швидко порозумілися. Отримавши прізвисько Тайсон, пес почав його виправдовувати. Допомагав новому господарю на станції технічного обслуговування, де той підробляв після школи. Тягав покришки. Переносив цеглини.

Видео дня

Це й було першими тренуваннями майбутнього чемпіона, який сам, до речі, важить менше 40 кілограмів. У 2004 році силу Тайсона визнали офіційно.

Олександр Мелешин, господар собаки-рекордсмена:

- Международные соревнования проводились в Москве, и мы выиграли. Это было, конечно, тяжело, очень много нервов потратилось. Там была еще выставка, много было собак. А это пацанчик, он еще и дерущийся, поэтому было немножко проблемно с ним.

Сашко впевнений, що сила собаки абсолютно не залежить від породи. Тягати за собою важкі автомобілі може і безпородний собака. У Тайсона немає родословної. Відтак це може завадити йому завести породисту пОдружку. А от на кількість нагород відсутність знатних батьків впливу не має. Годують собаку звичайним сухим кормом та м»ясом, без нього собаці неможливо. А тренується Тайсон просто у дворі, тягаючи сусідські машини. А Сашко закінчив школу, почав працювати у спеціалізованому клубі, куди ходить разом із Тайсоном та ще з одним своїм собакою - боксером. Тепер своїх собак до нього вже ведуть інші люди. 18 – річний хлопець стає авторитетним собачим тренером. І має великі плани.

Олександр Мелешин, господар собаки-рекордсмена:

- Еще давно я смотрел кассету про пит-булей. Может , єто тоже неправда, но так говорили, что в Америке пит-були тягали 2 с половиной тонні. то тоже моя планка, которую я хочу добиться.

Тайсон – пес грайливий та добрий. Але без намордника піт-буля випускати у двір не можна. Така вже це порода – бойова. Але Тайсона тренують не виявлявляти свій войовничий характер і вчать бути добрішим. А Сашко чекає тільки добра і від Нового року – року собаки.