Олександр Пономарьов: «Удруге не зможу витримати зради»

Олександр Пономарьов: «Удруге не зможу витримати зради»

Про можливий роман між Ані Лорак і Олександром Пономарьовим не писав хіба що, лінивий. Хоча обидві зірки вперто оминають прямих відповідей на запитання "Що між вами?" - вони зняли спільний відеокліп на пісню "100 Ківзез" ("Сто поцілунків") і нерідко з'являються вдвох на людях. Вальсували на благодійному балу Пономарьова. На дні народженні олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Лілії Подкопаєвої Кароліна годувала Сашка з ложечки... А до Нового року виконавці готують спільний максі-сингл.

- Надам пресі шанс ще посмакувати, - вкотре Сашко Пономарьов уник прямої відповіді на конкретне запитання кореспондента "ВЗ" "У вас з Ані Лорак роман?". - Не хочу своєю відповіддю поставити усі крапки над "і"...

- З яким досвідом розпочинаєте новий період у своєму житті?

- З досвідом, набутим протягом 32 років мого життя. За ці роки я зрозумів єдину важливу для мене річ: я - людина сімейна. Не можу без сім'ї. Люблю своїх дітей. Слава Богу, вони підтримують мене. Ми - разом. І це дуже мене тішить.

Видео дня

- А який досвід у вас залишився після стосунків з Оленою Мозговою?

- Зробив для себе лише один висновок: удруге не зможу витримати зради. З Оленою ми прожили разом майже десять років. Щоправда, не змогли відсвяткувати цієї дати, адже вона припала на 2 вересня цього року...

- Які між вами зараз стосунки?

- Нормальні, дружні. Я поважаю Олену як матір моїх дітей. Якщо вона зателефонувала б мені, наприклад, о 12-й ночі і попросила про допомогу, звичайно, не відмовив би. Маю надію, вона вчинила б так само.

- У якому емоційному стані ви писали пісню "Варто чи ні"?

- Чомусь Олена каже, що ця пісня з'явилася після нашого розлучення. Але я написав її ще восени 2004 року. А вперше виконав рік тому на Новорічному вогнику на УТ-1.

-То, можливо, вже тоді підсвідомо відчували, що у ва-щих стосунках щось не так?

-Нічого я не відчував. Ніколи не вірив, що мене може зрадити людина, якій я довіряв на всі сто відсотків.

- Як гадаєте, після розриву з Оленою зміняться ваші стосунки з "її батьком - Миколою Мозговим?

- З мого боку - точно ні. Як розвиватимуться події, не знаю. Не думаю, що він почне раптом ставитися до мене негативно. Адже я нічого поганого не зробив - ні йому, ні Олені, ні їхній родині загалом. Гадаю, Микола Мозговий поважатиме мене як батька своєї онуки.

- Женя й Зоя залишилися з вами?

- Не те, щоб залишилися, просто від того часу, як ми живемо з Оленою нарізно, дев'яносто відсотків часу вони проводять зі мною. Як буде далі, не знаю. Вони так само люблять свою маму, як і мене. І я радію з цього.

- Ви сім'ями товаришуєте з Віталіною Ющенко. Як часто бачитеся?

- Наскільки мені відомо, Олена бачиться з Ліною досить часто. Я ж останнім часом телефоную їй рідше. Навіть не знаю, з чим це пов'язано. Але точно не з розривом із Оленою. Наше спілкування все одно триває. От сьогодні Ліна дзвонила мені.

- Спілкуєтеся і з Віктором Ющенком?

- Так, як і з Катериною Ющенко.

- Подружжя Ющенків було на вашому благодійному балу. Який урок ви винесли з цього балу?

- На жаль, культура наших громадян ще не на достатньо високому рівні - на балу були люди, одягнені не за "дрес-ко-дом". Гадаю, їм було не надто комфортно в компанії людей, які все робили правильно. Я знав, що започатковувати культуру балів в нашій країні буде нелегко, але починати було потрібно. Так вийшло, що я став першим українцем, хто це зробив.

- Скільки грошей вдалося зібрати? Чи вони вже "у дії"?

- Ми зібрали понад півмільйона гривень. На ці гроші на тендерній основі зараз закуповуємо медичну апаратуру для дитячих реанімацій. Звичайно, одним благодійним балом Пономарьова проблему смертності новонароджених не вирішити, але врятувати кілька тисяч життів можна. Цю справу потрібно продовжувати, треба шукати найефективніших форм благодійності і робити це всім суспільством— Упевнений, що можна зібрати й більшу суму для порятунку дітей.

Сьогодні в Україні є чимало бізнесменів, які в змозі допомогти. Думатимемо, як привернути їхню увагу до проблеми.

- Кого ви делегували б від України на "Євроба-чення-2006"?

- Я над цим не думав. Зараз мене це вже не цікавить...

- .. Але ж ще рік тому ви заявляли, що не проти спробувати свої сили на цьому конкурсі вдруге...

- Ідучи на "Євробачення", я мав дві мети. Перша - щоб Україна брала участь у цьому конкурсі. (Олександр Пономарь-ов - перший український співак, який виступив на "Євробаченні" у 2003 році. - Г. Г.). Друга - щоб в Україні відбулося "Євробачення". Обидва бажання здійснилися. Якщо я якось зможу допомогти тим виконавцям, які в майбутньому представлятимуть Україну на цьому пісенному конкурсі, обов'язково це зроблю.

- У якому напрямі далі рухатиметесь: англомовному чи україномовному?

- Англомовний альбом я вже завершив. Можливо, інколи писатиму щось англійською. Мені це до вподоби. Музика, яку пишу на англомовний текст, виходить дещо іншою. Працюю зараз також над випуском альбому "Я люблю тільки тебе".

Галиа ГУЗЬО, «Високий Замок»

www.wz.lviv.ua