newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Черкаська прокуратура розпочала війну проти Ющенка

174
Черкаська прокуратура розпочала війну проти Ющенка

Черкаська обласна прокуратура 3 листопада порушила кримінальну справу за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права громадян шляхом підкупу членів виборчих комісій та давання хабара, повідомила прес-секретар прокурора області Жанна Чучман.

Видео дня

Можна було б тільки вітати таку оперативність правоохоронців щодо захисту виборчого права черкащан, якби не одне “але”. Підозрюваним у підкупі 19 членів дільничних виборчих комісій у 203 виборчому окрузі, розташованому в Уманському районі Черкаської області чомусь виявився саме представник штабу Віктора Ющенка – він нібито “схиляв до обрання президентом” Віктора Андрійовича, роздавши вказаним членам ДВК хабарів на майже 1,5 тис. грн., стверджує прокуратура у своєму прес-релізі.

Як повідомив прес-секретар обласного штабу кандидата у президенти Віктора Ющенка Степан Вінярський, обласна прокуратура “не зверталась до штабу”, хоча інформацію з приводу порушеної кримінальної справи штаб має. “Ми не маємо ніяких звернень від прокуратури”, - сказав Степан Вінярський.

За словами Вінярського, порушення кримінальної справи проти члена штабу Віктора Ющенка – це “піар-акція, розроблена у Києві” і яка вже зараз розпочинається на Черкащині проти прихильників Ющенка. Вінярський переконаний, що на цьому особливу увагу акцентуватимуть усі провладні ЗМІ, з метою дискредитації обласного штабу Ющенка.

Вінярський також заявив, що обласний штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка вже готує відповідну заяву з приводу порушеної кримінальної справи по факту підкупу членів ДВК.

До речі, на прес-конференції 31 жовтня представники штабу Ющенка у Черкаській області зробили заяву про факти масового порушення під час голосування, у тому числі – про факти підкупу виборців. Спостерігачі від “Нашої України” навіть зробили відеозапис у одному із сіл, де виборцям пропонували по 20 гривень за голос.

У 203 окрузі переміг Віктор Ющенко - він набрав 54,4% голосів (68 383). Янукович набрав лише 19.32%.Загалом у черкаській області за Віктора Ющенка проголосували 57,7% виборців (467176), за Віктора Януковича - 17,7% (143283).