newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Литвин проштовхує політреформу

210
Литвин проштовхує політреформу

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин виступив з пропозицією до лідерів всіх парламентських фракцій і груп сьогодні в 15:00 провести консультації про процедуру внесення змін до Конституції України (т.н. "політреформу") і внесення змін в закон "Про вибори Президента України", - передає парламентський кореспондент "ОГЛЯДАЧА".

Видео дня

Як повідомляється, цих питань немає на порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання ВР, але уповноважені представники "Нашої України", БЮТ і СПУ з самого ранку вимагали їх розгляду.

Член фракції БЮТ Анатолій Матвієнко заявив, що парламент повинен внести ряд змін до Закону "Про вибори Президента України", оскільки інакше, за його словами, в другому турі "будуть не вибори, а суцільні фальсифікації".

Спікер парламенту Литвин запропонував депутатам перш ніж виносити ці питання для включення до порядку денного і голосування провести консультації і подивитися, чи є у депутатів необхідна кількість голосів для їх підтримки. Можливо, що обидва питання будуть поставлені на голосування сьогодні о 16:00.

Як відомо, лідер соціалістів Олександр Мороз заявив про готовність підтримати в другому турі виборів Президента кандидатуру Віктора Ющенка за умови, що Ющенко зобов'язується реалізувати ключові моменти передвиборної програми СПУ. Основною тезою цієї програми, як відомо, є проведення політичної реформи.