newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Області Януковича закінчилися. В Ющенка залишилися 8

327
Області Януковича закінчилися. В Ющенка залишилися 8

ЦВК завершила попередній підрахунок голосів у 10 областях України, де опрацьовано 100% протоколів.

Видео дня

Підрахунок, за даними сайту ЦВК, завершено в Донецькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській і Чернівецькій областях.

У п'яти з цих областей переміг Янукович, у 5 - Ющенко. Слід зазначити, що Донецьку область, де переміг Янукович, ЦВК рахувала швидше, ніж інші.

Також слід зазначити, що в областях, де лідирує Янукович(Луганська, Одеська, м. Севастополь), опрацьовано 98-99%.

Поки що найбільше (13%) непідрахованих голосів залишається в Кіровоградській області (пораховано 86,98%). Тут розташований 100-й сумнозвісний округ, де "бритоголові" захоплювали дільницю і зникала голова тервиборчкому з печаткою. В цій області лідирує Віктор Ющенко.

Залишаються неопрацьованими 12% голосів в Івано-Франківській, 5% - у Волинській області, 3% - у Вінницькій, майже 8% - у Київській, 3,5% - у Львівській, 6,4% у Хмельницькій, 5% у Тернопільській. У всіх цих областях лідирує Ющенко.

За даними сайту ЦВК в Києві опрацьовано вже 98,95% протоколів.

Водночас, як повідомив у своєму випуску 5-й канал, найбільше незданих протоколів залишається в Києві.

Члени окружкомів відмовляються підписувати протоколи, пояснюючи це небажанням брати на себе відповідальність за результат. Після того, як на одній із дільниць, де Ющенко переміг, підписали протокол, спостерігачі від "Партії регіонів" відмовилися його підписувати й погрозили подати до суду.