Редактор нової миколаївської газети сам себе викрав заради реклами?

165
Редактор нової миколаївської газети сам себе викрав заради реклами?

«Викрадення» «головного редактора» нової міської газети «Наше місто Миколаїв» Анатолія Скічка виявилося частиною антитерористичних навчань та пі-ар ходом.

Видео дня

Про це ІМІ повідомила керівник ЦГЗ СБУ Миколаївської області Тетяна Малишева.

Нагадаємо, ввечорі 21 листопада та зранку 22 листопада низка миколаївських та центральних Інтернет-сайтів поширили повідомлення про те, що «21 листопада, о 13:20 в центрі міста Миколаєва біля Палацу культури суднобудівників невідомими особами був викрадений редактор нової міської газети «Наше місто» Анатолій Скічко». При цьому зазначалось, що «редактор був відвезений в невідомому напрямку».

Тетяна Малишева підтвердила, що громадянин Анатолій Скічко 21 листопада опинився на місці антитерористичних навчань, організованих місцевими співробітниками Служби безпеки України, і був затриманий до встановлення особи.

За її словами, Анатолій Скічко представився співробітникам спецслужб як головний редактор нової міської газети «Наше місто Миколаїв», але не мав при собі журналістського посвідчення.

«Анатолій Скічко був затриманий на 20 хвилин до встановлення особи. Ніхто його нікуди не відвозив «у невідомому напрямку». Там же на місті з‘ясували, хто він, і відразу після цього відпустили», - наголосила керівник ЦГЗ СБУ Миколаївської області.

Також вона зауважила, що відразу після того, як співробітники спецслужб затримали пана Скічка, він «зателефонував комусь по мобільному телефону».

«Напевно, він скинув комусь інформацію про те, що його нібито хтось викрав і кудись відвіз. Я гадаю, що він «викинув» цю інформацію в Інтернет для самореклами», - підкреслила Тетяна Малишева.

Вона також повідомила, що газета «Наше місто Миколаїв» зареєстрована 11 листопада 2005 року і ще не виходила друком.

За словами самого Анатолія Скічка, нова міська газета має виходити 100-тисячним тиражем.

На думку Малишевої, це є завеликою цифрою, як для міської газети.

Такої ж думки дотримується представник іншої миколаївської газети «Партнер Информ» Ігор Пох, який при цьому зазначає, що «у місті про цю газету вже ходять погані чутки».

Він стверджує, посилаючись на інформацію з власних джерел, що газета «Наше місто» «створена під вибори і буде «мочити» інші місцеві газети».

Він також вважає так зване «викрадення» редактора цієї газети «пі-ар ходом, спрямованим на розкрутку нового імені».

Крім того, місцева Інтернет-газета Mukola.net. повідомляє, що разом з Анатолієм Скічко був затриманий і громадянин, який представився фотокореспондентом цього Інтернет-видання.

Документів, що підтверджують його відношення до цієї Інтернет-газети, при ньому не було.

Mukola.net. заявляє, що ця особа не є їх співробітником.

Зазначимо, що у довідкових службах Миколаїва поки не розміщено жодної інформації про газету «Наше місто Миколаїв».