newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Черкаський штаб Ющенка підпалили "на підтвердження" депутатського запиту Омельченка?, 15 ноября 2004

168
Черкаський штаб Ющенка підпалили 'на підтвердження' депутатського запиту Омельченка?, 15 ноября 2004

У Черкасах у ніч із п’ятниці на суботу невідомі здійснили спробу підпалити штаб Віктора Ющенка у 198 виборчому окрузі, який розташовано на бульварі Шевченка у адміністративному приміщенні заводу “Темп”, повідомив заступник голови партії “Яблуко”Сергій Одарич.

Видео дня

“Серед ночі невідомі розбили вікно штабу, вкинувши пляшку із запалювальною сумішшю. І тільки завдяки діям охоронця, який чергував у штабі, вдалося уникнути великої пожежі”, — сказав Сергій Одарич.

Сергій Одарич звернув увагу на те, що нічні події у одному із черкаських штабів Віктора Ющенка відбулися після прес-конференції народного депутата, голови депутатської групи “Антимафія” Григорія Омельченка, на якій він оприлюднив свій сенсаційний депутатських запит, що доводить підготовку силовими структурами силового сценарію зриву виборів у Черкаській області.

“У нас бандитська влада, тому і її представники теж діють бандитськими методами, — сказав Сергій Одарич. — І підтвердженням достовірності інформації, про яку пише у своєму депутатському запиті Григорій Омельченко, є те, що відбулося буквально через декілька годин після того, як це депутатське звернення було надіслане.”

Правоохоронні органи ведуть розслідування інциденту із спробою підпалу надзвичайно мляво, стверджує Одарич.

“Мені невідомо, щоб міліція шукала зловмисників, — повідомив він. — Активності у діях міліції я не помітив, принаймні такої, як при затриманні студентів, що роздавали помаранчеві хустинки чи листівки.”

Коментуючи депутатський запит Омельченка, Сергій Одарич, зокрема зауважив: “У влади не лишилося іншого варіанту, крім застосування силового методу. Вони розуміють, що не вдається навіть через фальсифікацію голосування вивести свого представника на перше місце. Тому сценарій тільки один — на визнання виборів недійсними. А для цього треба чинити погроми, підпали, бійки, залякування тощо.

Але я гадаю, що із кожним днем в Україні стає усе більше людей, які забувають страх, які починають себе поважати — серед звичайних громадян, серед членів дільничних виборчих комісій і серед представників адміністрацій. І я сподіваюся, що тих людей, які позбулися страху, до 21 листопада буде значно більше, аніж тих, які продовжують боятися. Сьогодні, по суті, кожна людина змушена зробити вибір сама для себе — чи вона є громадянином, чи поважає вона себе, або ж вона боягуз і просто рабське м’ясо у руках злочинних адміністрацій.”