Нью-Йоркські дизайнери перевернули різдвяну ялинку

168
Нью-Йоркські дизайнери перевернули різдвяну ялинку

Нью-йоркські дизайнери пропонують у різдвяну ніч перевернути все сторч головою - і навіть головну прикрасу свята - різдвяну ялинку. Незвичний погляд на традиційні святкування припав до смаку американцям.

Видео дня

Американці вже розпочинають готуватися до Різдва та Нового року. Вони скуповують різдвяні прикраси і думають, як саме прикрашатимуть цього року власну оселю. В одній із крамниць Нью-Йорка дизайнери запропонували нові тенденції в різдвяному інтер'єрі. Такі ялинки стануть хітом цьогорічного свята - упевнені вони.

Росемарі Саяд, власниця магазину:

- Щороку ми святкуємо Різдво. І хочеться чогось нового. Гадаю, люди, які мають дітей, можуть їх потішити такою ялинкою.

Таку ялинку також можна прикрашати гірляндами, кулями та іграшками - однак слід гарно їх закріпити на дереві - попереджують вигадники. Такі новаторські ідеї дизайнерів припали до смаку нью-йоркцям. Ті, хто побачив у вітринах таку ялинку, обов'язково заходять до крамниці. Багато хто навіть купляє таку прикрасу. Однак є й такі, кому не подобається нова ялинка.

Ніколь Сайа: - Мені це не подобається. Тому що під ялинкою завжди багато подарунків. А коли вона висітиме - подарунки Санта Клаус туди не покладе.

Ялинки прикрашають із дванадцятого сторіччя. За увесь цей час її вигляд не набагато змінився. Така одноманітність з року в рік може навіть набриднути - пояснюють власники нью-йорської крамниці. Однак на власній вигадці вони зупинятися не збираються і обіцяють суттєво в майбутньому змінити всі різдвяні декорації.