newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Львівській області гасять "Силу народу"

192
У Львівській області гасять 'Силу народу'

Правоохоронні органи Львівщини на цьому тижні приймуть заходи для того, щоб паралізувати роботу політичних структур, що входять в коаліцію «Сила народу». Про це повідомив керівник Львівської обласної організації УРП-Собор Ростислав Новоженец (саме він курирував 124 виборчий округ – Яворівський і Жовківський райони Львівщини. По цьому округу Ющенко набрав більше всього голосів в області).

Видео дня

По словах Новоженца, структури, що входять в коаліцію «Сила народу», відчувають тиск з боку районної прокуратури. «У офіс партії у понеділок, 8 листопада, подзвонили з прокуратури Галицького району м. Львова і повідомили про заборгованість за електроенергію. Але ж це не питання прокуратури! Тим більше що у нас не немає ніякої заборгованості, а якщо і виникають непорозуміння, то ми вирішуємо їх безпосередньо з обленерго. Натомість мене викликають в районну прокуратуру для дачі пояснень», - говорить Новоженец.

Через декілька годинників після дзвінка з прокуратури в офісі ЛОО УРП-собор згас світло, а зараз він подається частково. «Я не думаю, що це збіг, адже події самі по собі відбуваються синхронно», - додає Новоженец.