newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Польщі не сподобалися вибори в Україні, 9 ноября 2004

192
Польщі не сподобалися вибори в Україні, 9 ноября 2004

Польща стурбована методами проведення виборів Президента України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради міністрів Польщі з посиланням на зустріч прем'єр-міністра Польщі Марека Білки з представниками сейму (парламенту), що відбулася 8 листопада, пишуть .

Видео дня

Українські Новини

«Недавно відбувся перший тур президентських виборів в Україні... Методи їх проведення, як затверджувалося під час зустрічі, викликає неспокій», - сказано в повідомленні.

У повідомленні також наголошується важливість, як для уряду, так і для парламенту Польщі, турботи про те, щоб в ході виборів Президента України було проявлено пошану до демократичних принципів. «Турбота про пошану до демократичних принципів при ухваленні такого важливого рішення нашими східними сусідами - важлива не тільки для уряду (Польщі), але і для парламенту (Польщі)», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 22 жовтня сейм Польщі призвав українську владу провести демократичні вибори Президента. 28 жовтня Білка висловив думку, що недемократичні вибори зроблять неможливим вступ України до Європейського Союзу.