УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Матрьошка намагалася перевезти через кордон маріхуану

246
Матрьошка намагалася перевезти через кордон маріхуану

30 жовтня 2005 року громадянин України прямуючи з України в Чехію у службову поїздку рейсовим автобусом „Івано-Франківськ — Прага”, зробив спробу перевезти через митний кордон України, в ніші для зарядних елементів касетного магнітофона, 28,53 г. подрібненої речовини рослинного походження. Про це „Гал-info” повідомила в.о. головного інспектора по зв’язках з громадськістю та пресою Христина Шубіна.

„Зелена речовина містилася в чотирьох поліетиленових мішечках, які були загорнуті в упаковку з-під резинових рукавичок для миття посуду, — зазначила Христина Шубіна. — Під час подальшого огляду салону автобуса працівники Яворівської митниці виявили в паперовій коробці на верхній полиці ляльку-матрьошку в середині якої теж була подріблена речовина рослинного походження вагою 12,45 г”.

За словами затриманого громадянина, магнітофон він перевозив на прохання невідомої йому громадянки для передачі в м. Прага. Кому належать матрьошка і речовина в ній — йому невідомо. Тож власника серед пасижирів автобуса не встановлено. Проведеним попереднім дослідженням встановлено, що речовина може належати до маріхуани. Складено протокол, справу передано до суду.