newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Володимир Цибулько схвалює не ціну, а сам процес

Володимир Цибулько схвалює не ціну, а сам процес

Насправді ініціатива повторного продажу «Криворіжсталі» належить Майдану, і Президент послідовно виконуючи цю волю, реалізував проект аукціонного перепродажу «Криворіжсталі» як найуспішніше у всіх відношеннях. Про це заявив народний депутат України Володимир Цибулько під час веб-конференції на «Оглядачі».

Відповідаючи на запитання читачів сайту, він заявив, що у фінансовому плані ця сума в порівнянні з усіма можливими прогнозами є просто вражаючою. «Але насправді істинною перемогою є не стільки ця сума, скільки цивілізована процедура. Саме вона і починає нову хвилю вже прагматичної, а не романтичної довіри до України як до чесного і передбачуваного партнера. Я завжди казав, що після хлопців-романтиків ідуть хлопці з калькуляторами, на що мої друзі казали: якщо це гуцульський калькулятор (тобто, рахівниця), то прогресу не буде. А я відповідав: а якщо це хлопці з донецьким калькулятором (тобто, з бітою), то регрес буде занадто вражаючий», - зазначив депутат.

Видео дня

На думку Цибулька, «на сьогоднішній день займатися ревізією кучмівської приватизації є справа малопродуктивна. Краще сформувати дуже чіткі і прозорі правила на майбутнє». «Мені здається, що Ющенкові це вдалося. Адже будь-яка приватизація не за схемою «Криворіжсталі» суспільством буде сприйнята, як чистої води афера», - вважає народний депутат.